Witam serdecznie!

Mówią na mnie Plaster. Pewnie spytacie czemu Plaster? Tak to już bywa, że czasem coś się dziedziczy a czasem jednym przydomkiem obdziela całą rodzinę. Jak było w moim przypadku? Nieważne.
Serdecznie witam wszystkich. Ciesze się, że zabrnęliście akurat w to miejsce i na tą stronę chociaż zastanawia mnie fakt jakim cudem się tak stało.

 

Co, gdzie i jak?

Jeśłi ktoś szuka na tej stronie informacji w stylu: ...jak działa plaster na coś tam... to musi poszukać tejże gdzie indziej.
..PLASTER PRIV SITE.. - zawiera trochę informacji na temat mojej skromnej osoby, mojej rodziny, mojego hobby, trochę informacji dotyczących moich znajomych oraz parafrazując albo cytując pewną posłankę - "coś tam, coś tam".
Wszystkim, którzy z nadmiaru wolnego czasu zechcą przegrzebać ten dokument życzę przyjemnej zabawy.

 

Info:

Strona ..PLASTER PRIV SITE.. powstała w pocie czoła, w trakcie wolnych mocy przerobowych pod naciskiem społecznym.
Optymalizowana jest do przeglądarki Mozilla Firefox i rozdzielczości min. 1024x768.
W celu jej stworzenia wykorzystano pracujące przedziały zwojów mózgowych, praktykę oraz wolę robienia tego co się lubi robić.

Wszelkie uwagi proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uwagi dotyczące treści zawartych w niniejszym dokumencie.

Ze względu na ogromną ilość odwiedzin internautów w różnym wieku, postanowiłem nie zamieszczać na stronie treści, które mogłyby urazić morale kogokolwiek z odwiedzających.

Tak więc... zapraszam do lektury albo pragnę się pożegnać.
Pozdrawiam Plaster.